X
Kardemir WhatsApp
Kardemir Çelik Sanayi A.Ş. ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
İş başvurularınızı https://kar-demir.com.tr/tr/is-basvuru adresinden yapabilirsiniz.

Çevre Koruma, Çit, Tel ve Spor Tesisleri Endüstrisi Fuarı

10/01/2023

12-14 Ekim 2023 tarihlerinde çevre koruma adına iş makineleri, çit, Tel ve spor malzemeleri konusu kapsamında Türkiye’de büyüyen sanayi sektörünün ilk ve tek fuarı olma özelliği taşıyan Atrax Fuarı dünyanın birçok farklı ülkelerinde sanayi firmalarını ve alıcıları istanbul’da buluşturmaktadır.

Atrax fuarı; kamu kuruluşlarına ya da özel sektördeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda spor sahaları, parklar için galvanizli tel ve yaya yolları, spor ekipmanları gibi birçok farklı alanda yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Çevre Koruma, Çit, Tel ve Spor Tesisleri Endüstrisi Fuarı

Atrax; Ülkemizdeki tek uluslararası iş platformu olma özelliğini taşırken aynı zamanda spot ve eğlence ihtiyacını da karşılayan tüm argümanları küresel bir endüstrinin büyük yatırım gücünü bir arada toplamaktadır.

Atrax Fuarı; Alanında ülkemizdeki tek fuar olma özelliğine sahip olmasından kaynaklı olarak ilgi çekiciliği yüksek olup bireysel ve toplumsal olarak kentsel yaşamın geleceği için yeniliklere topluluklara uygun ürün ve hizmetlerin sunumu için verimli bir fuar olmaktadır.

ATRAX, sektörünün lider fuar organizasyonu olarak 10. yılında; Sektördeki firmaların yanı sıra mimarlar, turistik ve sosyal yapı yatırımcıları, belediye ve kamu idareleri gibi çok sayıda kullanıcının ulusal ve uluslararası projelerine destek vermeye devam etmektedir.

12-14 Ocak 2023 tarihlerinde Karel Demir Tel, Kardemir Demir Çelik, Estenet olarak FENS - ATRAX fuarında çit teli, PVC kaplı hasır tel ve demir çelik ürünleri yapımına yönelik ürün tanıtımlarımızı gerçekleştirerek fuarda sizlerle buluşacağız.

Atrax Fuarı Nedir? 

Türkiye'deki ilk çevre koruma, çit teli, spor tesisleri ürünleri ile ilgili sektördeki ulusal ve uluslararası firmaların buluşmasına öncülük eden fuar 

Atrax Fuarı Nerede Ve Ne Zaman?

Atrax Fuarı 12-14 Ocak 2023 tarihleri arasında istanbul fuar merkezi'nde Yeşilköy İstanbulda yapılacaktır.

Ürünlerimizle ilgili detaylı
bilgi almak için