X
Kardemir WhatsApp
Kardemir Çelik Sanayi A.Ş. ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
İş başvurularınızı https://kar-demir.com.tr/tr/is-basvuru adresinden yapabilirsiniz.

Grup Firmalarımız

Kardemir Çelik Sanayi A.Ş.

Kardemir Çelik Sanayi. A.S., grup firmalarımızın arasında üretici olan 2 firmamızdan biridir.

Üretim: İzmir ve Denizli’deki Kardemir Çelik Sanayi A.S tesislerimizde CE, ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 ve ISO 45001 standartlarında ve sertifikalandırılmış üretim gerçekleştirilmektedir.

Üretim Sınıfı:

İZMIR ÇELİKHANE: 130-200 MM ARASI ÇELİK KÜTÜK

İZMİR VE DENİZLİ PROFİL HADDELERİ: Kütükten sıcak haddelenmiş, düşük karbonlu ve istenilen farklı alaşımlarda küçük-orta-büyük kesit çelik çubuk ve profiller ve inşaat demiri.

İZMİR FİLMAŞİN HADDESİ: Düşük, orta ve yüksek karbonlu farklı kullanım alanları için alaşımlı filmaşin

İthalat:İthal edildiği taktirde hammaddenin ve tesislerimizde kullanılan makine ve ekipmanların ithalat (satın alma ve operasyon) işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  İzmir Fabrika Denizli Fabrika İzmir Çelikhane İzmir Filmaşin ve İnşaat Demiri Haddesi
Yer Aliağa İzmir Hacıeyüplü, Denizli Aliağa, İzmir Aliağa, İzmir
Kuruluş 1998 1968 2022 2022
Alan 30.000 m2 kapalı + 25.000 m2 açık alan 8000 m2 kapalı alan 30.000 m2 kapalı + 170.000 m2 açık alan 17.000 m2 kapalı + 20.000 m2 açık alan
Üretim Hattı Sayısı 2 Hat 1 Hat 1 Hat 1 hat
Ocak Tipi İtmeli Tip Tavlamalı Ocak İtmeli Tip Tavlamalı Ocak Elektrik Ark Ocağı Yürüyen Tabanlı Fırın

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

İhracat: Grup firmalarımız olan Kardemir Çelik Sanayi. A.S ve KAR-EL Demir Tel San Tic. Ltd. Sti’nin ürettiği mamüllerin ihracat satış, satış sonrası müşteri destek (sevk, operasyon, dökümantasyon) işlemleri KARDEMIR DIS TICARET A.S tarafından yerine getirilmektedir..

KAR-EL DEMIR TEL. SAN TIC LTD STI.

Kar-el Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ilk üretimine 2001 yılında Aliağa İzmir Nemrut Körfez bölgesinde Tavlı Tel ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran şirketimiz Tavlı Tel üretiminden sonra, başta sıcak daldırma Galvaniz Tel olmak üzere, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Parlak Çekilmiş Tel, Çelik Hasır, Dikenli Tel, Punta Kaynaklı Rulo Tel Hasır (Galvanizli ve/veya PVC kaplı), Yağlı Balya Teli, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama gibi birçok ürün müşterilerine sunmaktadır.

Kar-el Demir Tel. San. Ve Tic. Ltd. Şti. toplam 70.000m2 alanda üretimini sürdürmektedir. Yıllık 120.000 tonu aşan üretim kapasitesine sahip olan Kar-el Tel, son 10 yıldır Ege Bölgesi’nin en büyük 100 firması arasına girmektedir. Üretim ve satış politikasını ihracata yönelik olarak belirleyen firmamız, üretiminin ilk gününden bugüne kadar istikrarlı bir kalite ile ihracat kapasitesini arttırmaktadır. Üretiminin %70’ini 60’dan fazla ülkeye ihraç eden Kar-el Tel, küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kar-el Tel’in kurumsal stratejisi teknolojiye yatırımı hedeflediğinden bu doğrultuda makine ve ekipmanlarını yenilemekte, üretim hızı ve kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır. 2022 yılında devreye aldığı yeni tesisinde ESTENET marka tescili ile Punta Kaynaklı Rulo Tel Hasır (Galvanizli ve/veya PVC kaplı) üretimine başlayan Kar-el Tel, bu üründe Türkiye’nin ilk ve tek üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır

KAR-CEL DEMIR CELIK MAMULLERI PAZ. LTD STI

2002 yılında Denizli'de kurulmuş olan ve KARDEMIR’in İç Pazar dağıtım ağı olan KAR-CEL, Denizli / Pamukkale Sanayi Sitesi'nde 1000 m2 kapalı alanda ilk deposuyla faaliyet göstermeye başlamış ve 2005 yılında ikinci deposunu açmış olup bugün toplam 4000 m2 kapalı alanda toptan ve perakende satış grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

DISTAS DEMIR NAKLIYECILIK SAN TIC LTD STI

1997’de kurulan DISTAS, diğer grup firmalarımız olan Kardemir Çelik Sanayi A.Ş. , Kar-el Demir Tel San. Tic. Ltd. Sti. ve Kar-çel Demir Çelik Mamulleri Paz. Ltd. Sti. ürünleri için sevk ve ulaşım desteği vermektedir.

 

Grup Firmalarımız

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

İhracat: Grup firmalarımız olan Kardemir Haddecilik San ve Tic. A.S ve kısmen KAR-EL Demir Tel San Tic. Ltd. Sti’nin ürettiği mamüllerin ihracat satış, satış sonrası müşteri destek (sevk, operasyon, dökümantasyon) işlemleri KARDEMIR DIS TICARET A.S tarafından yerine getirilmektedir.

KAR-EL DEMİR TEL SAN TİC. LTD. ŞTİ.

KAR-EL DEMİR TEL SAN TİC. LTD. ŞTİ.

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti,. üretime ilk defa 2001 yılında Kardemir Haddecilik San. Ve Tic. A.S’nin arazisindeki alanında tavlı tel üretimi ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran KAR-EL, Tavlı Telin yanısıra bugün Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel, Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

KARÇEL DEMİR ÇELİK MAMÜLLERİ ÜRETİM VE PAZ. LTD.ŞTİ.

KARÇEL DEMİR ÇELİK MAMÜLLERİ ÜRETİM VE PAZ. LTD.ŞTİ.

2002 yılında Denizli'de kurulmuş olan ve KARDEMIR’in İç Pazar dağıtım ağı olan KAR-CEL, Denizli / Pamukkale Sanayi Sitesi'nde 1000 m2 kapalı alanda ilk deposuyla faaliyet göstermeye başlamış ve 2005 yılında ikinci deposunu açmış olup bugün toplam 4000 m2 kapalı alanda toptan ve perakende satış grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

DİSTAŞ DEMİR NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

DİSTAŞ DEMİR NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

1997’de kurulan DISTAS, diğer grup firmalarımız olan Kardemir Haddecilik San. Ve Tic. A.S. , Kar-el Demir Tel San. Tic. Ltd. Sti. ve Kar-çel Demir Çelik Mamulleri Paz. Ltd. Sti. ürünleri için sevk ve ulaşım desteği vermektedir.

Enerji Firmalarımız

Ürünlerimizle ilgili detaylı
bilgi almak için