X
Kardemir WhatsApp
Kardemir Çelik Sanayi A.Ş. ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
İş başvurularınızı https://kar-demir.com.tr/tr/is-basvuru adresinden yapabilirsiniz.

STRONGER THAN EVER

KURUCUMUZ
NEVZAT KARALP

Denizli Merkez Hatipoğlu Mahallesinde 1945 yılında orta halli bir ailenin altıncı ve en küçük çocuğu olarak dünyaya geldi. Öğrenimini 1962 yılında tamamladıktan sonra baba mesleği olan şeker ve lokum imalatı ve ticaretine başladı. 1967 yılında askerlik hizmetini tamamladıktan sonra mesleği olan şekerciliğe devam etti. 1968 yılında ticaret hayatında değişiklik yapıp hiç bilmediği bir konu ve apayrı bir dal olmasına rağmen demir-çelik imalatına ve ticaretine başladı. 10 kişi ile başlamış olduğu küçük ticarethaneyi azimle ve çok çalışarak 2.000 den fazla kişinin çalıştığı , yılda 2.500.000 ton üreten kapasitesi olan şirketler topluluğu haline getirmiş bulunmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın hastalığına yakalanan Nevzat Karalp 5 Aralık 2020 tarihinde hastalığa yenik düşerek aramızdan ayrılmıştır. Bugün şirket bünyesinde enerji santrallerinin de bulunduğu şirketler “HEP DAHA İYİSİ” politikasıyla Ülkemizin gurur tablosu olmaktadır.

Onun yokluğunu daima hissedeceğiz..
Onu daima özleyeceğiz
Onun bize emanetini daima daha da ilerilere taşıyacağız
Onu daima hatırlayacağız
Babamız Nevzat Karalp'in anısına...

Ürünlerimiz

IPN - RSJ PROFİLLER

IPN - RSJ Profiller, kardemir firmamızın haddehane ürünlerin...

IPN - RSJ PROFİLLER

IPN - RSJ Profiller, kardemir firmamızın haddehane ürünlerindendir. çelik kirişlerin birleştirilmesinde kullanılmaktadır. istenilen ebat ve ölçülerde üretilr.

Ürünü Gör

TE DEMİRİ

kardemir Te demiri ürünlerimiz genel anlamda inşaat sektörün...

TE DEMİRİ

kardemir Te demiri ürünlerimiz genel anlamda inşaat sektöründe bağlantı demiri olarak kullanılmaktadır. dayanıklılığı yüksek olup tonlarca ağırlık kaldırabilmektedir.

Ürünü Gör

C PROFIL

C Profil, galvanizli çelik sac Profiller arasında yer alır. ...

C PROFIL

C Profil, galvanizli çelik sac Profiller arasında yer alır. İnşaat sektörünün birçok farklı alanında kullanılır. Fiyatı ise ölçülerine göre değişir.

Ürünü Gör

Grup Firmalarımız

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

KARDEMİR DIŞ TİCARET A.Ş.

İhracat: Grup firmalarımız olan Kardemir Haddecilik San ve Tic. A.S ve kısmen KAR-EL Demir Tel San Tic. Ltd. Sti’nin ürettiği mamüllerin ihracat satış, satış sonrası müşteri destek (sevk, operasyon, dökümantasyon) işlemleri KARDEMIR DIS TICARET A.S tarafından yerine getirilmektedir.

KAR-EL DEMİR TEL SAN TİC. LTD. ŞTİ.

KAR-EL DEMİR TEL SAN TİC. LTD. ŞTİ.

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti,. üretime ilk defa 2001 yılında Kardemir Haddecilik San. Ve Tic. A.S’nin arazisindeki alanında tavlı tel üretimi ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran KAR-EL, Tavlı Telin yanısıra bugün Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel, Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

KARÇEL DEMİR ÇELİK MAMÜLLERİ ÜRETİM VE PAZ. LTD.ŞTİ.

KARÇEL DEMİR ÇELİK MAMÜLLERİ ÜRETİM VE PAZ. LTD.ŞTİ.

2002 yılında Denizli'de kurulmuş olan ve KARDEMIR’in İç Pazar dağıtım ağı olan KAR-CEL, Denizli / Pamukkale Sanayi Sitesi'nde 1000 m2 kapalı alanda ilk deposuyla faaliyet göstermeye başlamış ve 2005 yılında ikinci deposunu açmış olup bugün toplam 4000 m2 kapalı alanda toptan ve perakende satış grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

DİSTAŞ DEMİR NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

DİSTAŞ DEMİR NAKLİYECİLİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

1997’de kurulan DISTAS, diğer grup firmalarımız olan Kardemir Haddecilik San. Ve Tic. A.S. , Kar-el Demir Tel San. Tic. Ltd. Sti. ve Kar-çel Demir Çelik Mamulleri Paz. Ltd. Sti. ürünleri için sevk ve ulaşım desteği vermektedir.

Enerji Firmalarımız

Ürünlerimizle ilgili detaylı
bilgi almak için